/images/sf-default.png

Leigh Dehaney - Prvni a poslednii

10:00, 2010, Experimental
TOPHAT is drawn towards a familiar place, or so it seems, and ponders about new memories. Sifting through artifacts from former lives remains a roll of film. "Perhaps?" TOPHAT wonders.
Inspired by "Jack and the Beanstalk", Friedrich Nietzsche, and the Super 8 Filmmakers Challenge (Canada) "PRVNÍ A POSLEDNÍ" portrays a derelict moment in time that begins with an ending.

--

CYLINDR je přitahován k známému místu, a zdá se, k novým vzpomínkám. Prosévání artefaktů minulých životů je klíčem k filmu. "Možná?" že CYLINDR čaruje?
Inspirováno klasickou pohádkou "Jack and the Beanstalk", Friedrichem Nietzsche, a filmem od Super 8 Filmmakers Challenge (Kanada) s názvem "PRVNÍ A POSLEDNÍ" vykreslující opuštěné okamžiky které začínají koncem.
DirectorLeigh Anthony DehaneyProducerLeigh Anthony DehaneyWriterLeigh Anthony DehaneyCameraBoris FrumkinEditorLeigh Anthony DehaneyCrewMusic - Corey Dolen
Costume - Jeff Hanni, Vaclav Kunc
Translation - Anna Dorota Kamińska

CountryCzech RepublicEdition2010 ScreeningsSuper 8 Filmmakers Challenge - CanadaAwardsBest of Super 8 Filmmakers Challenge - Canada

< overview